× ZMIANY ZWIĄZANE Z COVID-19!

 

W trosce o zdrowie naszych Klientów i Pracowników oraz w poczuciu wspólnej odpowiedzialności za zapobieganie rozprzestrzenianiu się koronawirusa wprowadzamy następujące zalecenia:

-W Biurze Obsługi Klienta mogą przebywać maksymalnie trzy osoby.

-Klient wprowadza pojazd na stanowisko serwisowe.

-Po wejściu do serwisu prosimy o dokładne umycie rąk wodą z mydłem, przez co najmniej 30 sekund. Do dyspozycji Klientów dostępny jest również płyn odkażający.

-Personel serwisu zobowiązany jest do regularnego odkażania powierzchni dotykowych takich jak: blaty i stoły, klamki, włączniki światła, poręcze i inne przedmioty (np. telefony, klawiatury, terminale płatnicze) oraz innych elementów wnętrz, których dotykają Klienci oraz Pracownicy.

-Obszary często używane, takie jak toalety, pomieszczenia wspólne są regularnie i starannie sprzątane z użyciem wody z detergentem.

-Wybrane usługi mogą być wykonywane bez wysiadania Klienta z samochodu.

-Mechanicy zobowiązani są do odkażenia klamek, kierownicy, dźwigni zmiany biegów w samochodach, jeśli dotykali ich bez rękawic ochronnych podczas wykonywania usługi.

-Preferowane są płatności bezgotówkowe.

-Należy zachowywać odstęp ok. 2,0m od rozmówcy.

-Podczas kaszlu i kichania należy zakryć usta i nos zgiętym łokciem lub chusteczką – jak najszybciej wyrzuć chusteczkę do zamkniętego kosza i umyć ręce, używając mydła i wody lub zdezynfekować płynem odkażającym.

 

Uprzejmie informujemy, że skróciliśmy godziny otwarcia zakładu. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.

 

Zachowajmy rozwagę i zdrowy rozsądek, nie zapominając o wzajemnej życzliwości oraz zrozumieniu!

 

Dziękujemy!

Zarząd firmy.

Rydygiera 55, Toruń(56) 645 87 45

Rezerwacja on-line

Dzięki usłudze rezerwacji terminu wymiany ogumienia poprzez sieć Internet oszczędzają Państwo czas, szybciej odnajdując odpowiedni wolny termin w zależności od własnego planu zajęć. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem przed przystąpieniem do zapisu.

Regulamin

  • §1. Usługa rezerwacja jest udostępniana i zarządzana przez Wulkan z siedzibą przy ulicy Rydygiera 55 w Toruniu.
  • §2. Niniejsza rezerwacja dotyczy wymiany opon w pojazdach osobowych, SUV, VAN oraz dostawczych o masie własnej do 2.0 t, rezerwację wymiany opon w pojazdach dostawczych powyżej 2.0 t prosimy zgłaszać telefonicznie.
  • §3. Rezerwacja polega na wybraniu daty usługi następnie odpowiedniej godziny oraz wypełnieniu formularza rejestracyjnego.
  • §4. Warunkiem dokonania rezerwacji jest podanie numeru rejestracyjnego pojazdu i numeru kontaktowego lub adresu email.
  • §5. Wymiana ogumienia jest możliwa w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00.
  • §6. Spóźnienie powyżej 10 minut powoduje utratę rezerwacji stanowiska serwisowego.
  • §7. Rezerwacja jest bezpłatna.
  • §8. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest WULKAN Paszkiewicz Zbigniew, z siedzibą w Toruniu przy ul. Rydygiera 55, 87-100 Toruń, NIP 879-101-39-24, Regon 870168480. Z firmą można się kontaktować listownie na podany powyżej adres jej siedziby lub przez email: zbigniew.paszkiewicz@wulkantorun.pl
  • §9. Pani/Pana dane osobowe w zakresie adresu e-mail, nr telefonu, nr rejestracyjnego pojazdu będą przetwarzane na podstawie dobrowolnie wyrażonej przez Panią/Pana zgody na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO w celach związanych z realizacją usług oraz kontaktami biznesowymi z WULKAN Paszkiewicz Zbigniew.
  • §10. Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności, która znajduje się pod tym linkiem.
Rezygnuję Akceptuję

 

 

Dbaj

o prawidłowe ciśnienie w oponach

Opona jest jedynym łącznikiem między pojazdem a nawierzchnią, dlatego w dużej mierze wpływa ona na bezpieczeństwo i stabilność auta. Nieprawidłowe ciśnienie w oponie bezpośrednio wpływa na przyczepność w tym na drogę hamowania czy zwiększone zużycie paliwa. Zjawiskiem naturalnym są spadki ciśnienia w oponach ze względu na porowatość gumy i nieszczelności pomiędzy felgą a stopką opony, dlatego zaleca się częstą regulację ciśnienia.