Rydygiera 55, Toruń(56) 645 87 45

Ponad 45 lat działalności

szanowni państwo

Firma WULKAN zajmuje się kompleksową obsługą kół jezdnych oraz świadczy usługi w zakresie mechaniki samochodowej. Prowadzimy sprzedaż opon do samochodów osobowych, dostawczych, wózków widłowych, maszyn przemysłowych oraz maszyn rolniczych, felg stalowych i aluminiowych, akumulatorów, płynów eksploatacyjnych, śrub, nakrętek, pierścieni centrujących, kołpaków, filtrów oraz olejów silnikowych.

Początek naszej działalności wiąże się z rokiem 1974, WÓWCZAS ZAKŁAD MIEŚCIŁ SIĘ PRZY ULICY PODGÓRNEJ W TORUNIU. W roku 1978 wprowadziliśmy usługę bieżnikowania opon jako pierwsza firma na rynku toruńskim. Na początku lat dziewiędziesiątych nawiązaliśmy współpracę z wiodącymi producentami ogumienia na świecie. W roku 2008 wstąpiliśmy do ogólnopolskiej sieci Partner Opony Polska Sp. z o. o. zrzeszającej około 70 niezależnych serwisów ogumienia i mechaniki samochodowej. Obecnie siedziba firmy mieści się przy ulicy Ludwika Rydygiera 55.

 

Obsługujemy klientów indywidualnych jak i flotowych. Firma dysponuje 6-ma stanowiskami serwisu oponiarskiego (wymiana opon w samochodach osobowych i dostawczych) oraz trzema stanowiskami serwisu mechaniki pojazdowej.

 

W ponad 45-cio letniej działalności zdobyliśmy szeroką wiedzę oraz doświadczenie potrzebne nam do spełnienia Państwa oczekiwań oraz zapewniające najwyższą jakość wykonywanych usług. Ciągły rozwój i podnoszenie jakości świadczonych usług sprawiło, iż w 2010 roku otrzymaliśmy prestiżowe odznaczenie producenta opon - firmy Michelin tytuł Certyfikowany Serwis Michelin.

 

Skorzystajcie Państwo z bezpieczeństwa, które gwarantuje Wam nasze wieloletnie funkcjonowanie na rynku i nagromadzone w tym czasie doświadczenie. Skorzystajcie z pewności i kompleksowości obsługi, jakie zapewni Wam tylko nasza firma. Stale jesteśmy otwarci na Państwa pytania, sugestie, jak też propozycje. Chętnie rozwiejemy wątpliwości, wdrożymy ciekawe pomysły albo nawiążemy obopólnie korzystną współpracę. Wszystkim naszym Klientom serdecznie dziękujemy za zaufanie i wsparcie.

Biuro Obsługi Klienta

Nasz serwis jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.

Kierownik serwisu

tel. kom. +48 663-023-301

Z-ca kierownika serwisu Obsługa flot

tel. kom. +48 663-021-164

Nasza

misja

Naszą misją jest dostarczenie Klientom rozwiązań poprawiających bezpieczeństwo i komfort z użytkowania samochodu.