Rydygiera 55, Toruń(56) 645 87 45

Pomiar geometrii kół 3D

HUNTER ENGINEERING - Certyfikat TDT

Pomiar realizujemy w oparciu o wysokiej klasy urządzenie pomiarowe amerykańskiej firmy Hunter. Urządzenie posiada certyfikat Transportowego Dozoru Technicznego nr. 43 122 2015 oraz spełnia wymogi programu certyfikacji PRCw-00_2 rozporządzenia Ministra Transportu i Budownictwa z dnia 10 lutego 2006 r. w sprawie szczegółowych wymagań w stosunku do stacji przeprowadzających badania techniczne pojazdów (Dz.U. 2006 nr 40 poz. 275 w części dotyczącej Zał. 3 pkt 4) oraz warunków technicznych TDT-WT-SKP/04/05. Urządzenia Hunter aprobowane są przez koncern Volkswagen AG.

Technika optyczna trójwymiarowa 3D

Badanie wspomagane jest trójwymiarową optyczną techniką z wykorzystaniem czterech cyfrowych kamer wideo. Urządzenie pomiarowe usytuowane są poza pojazdem gwarantując wysoką stabilność pracy. Na kołach badanego pojazdu mocowane są tarcze z mechanizmem typu "Quick" do opon pojazdu. Dzięki takiemu zastosowaniu uzyskujemy swobodę w użytkowaniu niezależnie od rozmiaru koła czy typu obręczy, takie mocowanie zabezpiecza także obręcz przed uszkodzeniami mechanicznymi.

 

Badanie w zaledwie 5 minut

Dzięki uchwytom typu "Quick" oraz skróceniu procedury kompensacji koła (pomiar bicia obręczy) pomiar jest możliwy w zaledwie paru minut. Standardowe urządzenia na rynku wymagają przetaczania tył – przód w pojeździe stojącym na kołach i obrotu koła w uniesionym pojeździe. Za pomocą naszego urządzenia pomiar kompensacji wykonywany jest poprzez toczenie w przód pojazdu a właściwie wjeżdżanie pojazdu na miejsce dokonania pomiaru, skraca to o połowę czas wymagany do zrealizowania tej procedury.

 

Dlaczego warto przeprowadzić badanie u nas

 • oszczędzasz czas dzięki nowej szybszej metodzie pomiaru
 • technika badania w 3d gwarantuje powtarzalność i wiarygodność mierzonych parametrów
 • Wykorzystujemy najnowsze urządzenie firmy Hunter Engineering
 • Urządzenie posiada certyfikat TDT i jest dopuszczone do użytkowania na SKP
 • pomiar kompensacji dzięki uchwytom bezstykowym uniemożliwia mechaniczne uszkodzenie obręczy
 • otrzymujesz wydruk z badania
 • Urządzenia Hunter aprobowane są przez koncern Volkswagen AG

 

Wydruk dla klienta

Usługa kończona jest wydrukiem, aplikacja umożliwia kilkanaście różnych jego form, od tabelarycznej po graficzne blokowe w różnych konfiguracjach.

 

 • Pobierz certyfikat TDT

 •  

  Serwis

  klimatyzacji

  Układ klimatyzacji reguluje temperaturę we wnętrzu pojazdu oraz osusza powietrze. Po sezonie zimowym należy sprawdzić działanie układu. Specjaliści sprawdzą ilość czynnika chłodniczego, wymienią olej, filtr kabinowy oraz przeprowadzą dezynfekcję układu.

  Więcej

  Gwarancja

  Na usługi/produkty

  • Na usługi oraz towary udzielamy gwarancji na okres zależny od grupy asortymentowej
  • Podstawą roszczenia gwarancyjnego jest faktura lub oryginał paragonu fiskalnego