Rydygiera 55, Toruń(56) 645 87 45

Rezerwacja on-line

Dzięki usłudze rezerwacji terminu wymiany ogumienia poprzez sieć Internet oszczędzają Państwo czas, szybciej odnajdując odpowiedni wolny termin w zależności od własnego planu zajęć. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem przed przystąpieniem do zapisu.

Regulamin

  • §1. Usługa rezerwacja jest udostępniana i zarządzana przez firmę Wulkan z siedzibą przy ulicy Rydygiera 55 w Toruniu.
  • §2. Niniejsza rezerwacja dotyczy wymiany opon w pojazdach osobowych, SUV, VAN oraz dostawczych o masie własnej do 2.0 t, rezerwację wymiany opon w pojazdach dostawczych powyżej 2.0 t prosimy zgłaszać telefonicznie.
  • §3. Rezerwacja polega na wybraniu daty usługi następnie odpowiedniej godziny oraz wypełnieniu formularza rejestracyjnego.
  • §4. Warunkiem dokonania rezerwacji jest podanie imienia i nazwiska osoby ubiegającej się o rezerwację bądź nazwę firmy, numeru kontaktowego oraz numeru rejestracyjnego pojazdu.
  • §5. Wymiana ogumienia jest możliwa w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00 oraz w soboty od godziny 8:00 do 13:00, w niedzielę i święta niedostępna.
  • §6. Spóźnienie powyżej 10 minut powoduje utratę rezerwacji stanowiska serwisowego.
  • §7. Rezerwacja jest bezpłatna.
  • §8. Wypełniając i przesyłając formularz rezerwacji terminu przyjęcia pojazdu do serwisu wyrażasz zgodę na przetwarzanie i akumulowanie twoich danych osobowych. Zgodnie z Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883, ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych każdy na prawo do wglądu, zmiany bądź usunięcia swoich danych osobowych z systemu. Administratorem bazy jest podmiot Wulkan.
  • §9. Państwa dane osobowe są zabezpieczone i wykorzystywane wyłącznie w celach świadczenia usług firmy Wulkan i nie będą w żaden sposób udostępniane innym podmiotom.
Rezygnuję Akceptuję

 

Dbaj

o prawidłowe ciśnienie w oponach

Opona jest jedynym łącznikiem między pojazdem a nawierzchnią, dlatego w dużej mierze wpływa ona na bezpieczeństwo i stabilność auta. Nieprawidłowe ciśnienie w oponie bezpośrednio wpływa na przyczepność w tym na drogę hamowania czy zwiększone zużycie paliwa. Zjawiskiem naturalnym są spadki ciśnienia w oponach ze względu na porowatość gumy i nieszczelności pomiędzy felgą a stopką opony, dlatego zaleca się częstą regulację ciśnienia.